Home » بهترین راه برای کاهش وزن چیست ؟ فیت شو ارائه میکند
Animals App Development Arts and Entertainment Audio Automotive Business Uncategorized

بهترین راه برای کاهش وزن چیست ؟ فیت شو ارائه میکند

کاهش وزن

کاهش وزن از آنچه توصیه می شود ممکن است مبتنی بر دانش واقعی نباشد. اما قدم روش فاضل در قائد آشکار می شود.

در اینجا 30 راه آسان برای کاهش وزن آورده شده است. توسط فیت شو این مقاله ارائه میشود.

۱- پروتئین را به رژیم غذایی خود اضافه کنید:

وکتی شهاب را قابیل وزن می کند، برتینی پادا مدهای است.

بدن شما هنگام هضم و متابولیسم پروتئینی که می خورید کالری می سوزاند، بنابراین یک رژیم غذایی با پروتئین بالا می تواند 80 تا 100 کالری در روز بسوزاند.

علاوه بر این، یک رژیم غذایی با پروتئین بالا می تواند باعث احساس سیری بیشتر و کاهش اشتهای شما شود. در واقع، برخی از مطالعات نشان می دهد که افرادی که رژیم غذایی پر پروتئین دارند، بیش از 400 کالری کمتر در روز می خورند.

حتی چیزی به سادگی خوردن یک صبحانه با پروتئین بالا (مانند تخم مرغ) می تواند تفاوت زیادی ایجاد کند.

2. کاملیا و عسل بخورید:

یکی از بهترین کارهایی که می توانید برای سالم تر بودن انجام دهید این است که رژیم غذایی خود را بر اساس غذاهای کامل تک ماده ای قرار دهید.

به این ترتیب بیشتر شکر اضافه می شود، چربی اضافه می شود و غذا پردازش می شود. بیشتر غلات کامل به طور طبیعی بسیار سیر کننده هستند و نگهداری آنها را در محدوده کم کالری آسان می کند.

علاوه بر این، خوردن غذاهای کامل، بسیاری از مواد مغذی ضروری را که بدن برای عملکرد صحیح نیاز دارد، فراهم می کند.

کاهش وزن اغلب یک “عوارض جانبی” طبیعی خوردن غذاهای کامل است.

3. از غذاهای سرخ شده خودداری کنید

غذاهای سرخ شده معمولا حاوی قند، چربی و کالری اضافی هستند.

همچنین غذا به گونه ای تهیه می شود که قرار است تا حد امکان بخورید.

4. غذاهای سالم و تنقلات ذخیره کنید:

مطالعات نشان می دهد که غذایی که در خانه نگه می دارید بر وزن و رفتار غذایی تاثیر می گذارد. با تغذیه سالم، احتمال اینکه شما یا سایر اعضای خانواده غذاهای ناسالم بخورید را کاهش می دهید. همچنین غذاهای سالم و طبیعی زیادی وجود دارد.

اینها شامل ماست، میوه کامل، آجیل، هویج و تخم مرغ سرخ شده است.

5- مصرف قند خود را محدود کنید:

خوردن بیش از حد قند با برخی از بیماری های مهم جهان از جمله بیماری قلبی، دیابت نوع 2 و سرطان مرتبط است. آمریکایی ها هر روز حدود 15 قاشق چایخوری شکر اضافه می خورند. این مقدار معمولا در شیرینی های مختلف پنهان می شود، بنابراین ممکن است بدون اینکه متوجه شوید قند زیادی مصرف می کنید.

از آنجایی که شکر در لیست در لیست در لیست در لیست در لیست شرکت در یک تولودی درج شده است، می توان آن را همانطور که در یک تولودی است ارائه داد. این یک راه عالی برای گذراندن وقت با منامین است.

۶- آب بنوشید:

در واقع، ادعاهایی وجود دارد که نوشیدن آب می تواند به کاهش وزن کمک کند.

نوشیدن 0.5 لیتر (17 اونس) آب باعث افزایش 24 تا 30 درصدی کالری سوزی بعد از یک ساعت می شود. نوشیدن آب قبل از غذا نیز می تواند به کاهش کالری کمک کند، به خصوص برای افراد دارای اضافه وزن و چاق.

آب پر از کالری است و سرعت شما را کاهش می دهد.

۷- قهوه بنوشید:

خوشبختانه، مردم متوجه شده اند که نوشیدنی های قهوه سالم و سرشار از آنتی اکسیدان ها و سایر ترکیبات مفید هستند. نوشیدن قهوه می تواند به کاهش وزن کمک کند.

قهوه می تواند متابولیسم شما را 3 تا 11 درصد افزایش دهد و خطر ابتلا به دیابت نوع 2 را 23 تا 50 درصد کاهش دهد. همچنین رنگ مشکی روشن به نظر می رسد و بسیار مفید است.

9. از مصرف کالری و مایعات خودداری کنید:

کالری از نوشیدنی های شیرین، آب میوه، شیر شکلات و نوشیدنی های انرژی زا می آید.

این نوشیدنی ها در بسیاری از جنبه ها از جمله خطر چاقی متفاوت هستند. همچنین مهم است که توجه داشته باشید که مغز شما کالری های مایع را مانند کالری های ثابت ثبت نمی کند.

10. مصرف کربوهیدرات های تصفیه شده را با موارد زیر محدود کنید:

شما یک راهپیمایی از طریق کاربادیهای کوزه بههای تحویل نامی شونده، می تووندا مرز در پروهوری را را ایوند روشن می کنید. منابع غذایی واقعی کربوهیدرات های تصفیه شده شامل آرد سفید، نان سفید، برنج سفید، سدیم، شیرینی، پاستا، غلات صبحانه و شکر است.

11. روزه متناوب:

روزه داری مترامن یک کیں ایدین است که بین دوره های روزی کیں کیکد چاند راش شامی بره تومن روژ داری امترگیم ژدو تارد، از جمله قانون شماره 5: 2، روش 16: 8 و رش اودالن – چاپ – چاپ.

به تور کلی، این روش ها می در کل نقد بکورید بکوهرید، بدو انک در دوره های دیگر کے از دریافت بھورید. إن روش مستدر تعريف وزن مي شود و ذهب از بدون سلاعيت ديگر دارد.

12. چای سابز بنوشید :

چای سبز نوعی پودر چای سبز است که حتی چای سبز معمولی نیز می تواند فواید سلامتی قوی تری داشته باشد.

13. میوه و ویکتوره بکوهرید:

میوه ها و سبزیجات غذاهای بسیار سالمی هستند.  ین امر مستدر می شود بدون برنامج کالری زیاد، بونهم های بوزر بنرقیند کیند. مطالعات علائم زیادی را نشان داده اند. افرادی که میوه و سبزیجات بیشتری مصرف می کنند وزن کمتری دارند.

14. محاسبه کالری:

. کندی روش مفتر بری آن کار وجود دارد، از جمالة شمارش کارلی، شیرین در دفتر در دیریتی ا کرین از از می خورید.

استفاده از برنامه یا سایر ابزارهای الکترونیکی هنگام نوشتن در دفتر خاطرات مفیدتر است.

15. از یک کوچکتر استفاده کنید:

برخی از مطالعات نشان داده اند که استفاده از بشقاب کوچکتر به شما کمک می کند تا غذای کمتری بخورید، زیرا باعث می شود اندازه سهم شما تغییر کند.

به نازر می راسید به همان کاکاب به همان کاکاب به همان کاھاب استفاده از بشقاب های کوچکتر باعث کاهش مقیاس غذای شما می شود و در عین حال درک بیشتری از غذا خوردن به شما می دهد.

16. یک رژیم کم کربوهیدرات را امتحان کنید

بسیاری از مطالعات نشان داده اند که رژیم های کم کربوهیدرات برای کاهش وزن بسیار موثر است. محدود کردن کربوهیدرات ها و خوردن چربی و پروتئین اشتهای شما را کاهش می دهد و به شما کمک می کند کالری کمتری مصرف کنید. این می تواند منجر به کاهش وزن شود.

رژیم غذایی با غذاهای کم کربوهیدرات نیز عوامل بسیاری را بهبود می بخشد.

18. مقداری از روغن را با روغن نارگیل جایگزین کنید:

روغن نارگیل دارای تری گلیسیرید با زنجیره متوسط ​​است که متابولیزه شدن آنها متفاوت از سایر چربی ها است. مطالعات نشان می دهد که آنها می توانند متابولیسم شما را کمی افزایش دهند و در عین حال به شما کمک کنند کالری کمتری بخورید. روغن نرگیل ممکن است به ویژه در کاهش چربی مفید باشد.

توجه داشته باشید که این بدان معنا نیست که باید این چربی را به رژیم غذایی خود اضافه کنید، بلکه برخی از منابع چربی دیگر را با روغن نارگیل جایگزین کنید.

19. تخم مرغ را به رژیم غذایی خود اضافه کنید:

טחח מרחג שפיטעים את ברים עבור ווזן אסט. آنها ارزان، کم کالری، پروتئین بالا و سرشار از مواد مغذی هستند. نشان داده شده است که غذاهای حاوی پروتئین بالا در مقایسه با غذاهای حاوی پروتئین کمتر باعث کاهش اشتها و افزایش احساس سیری می شود.

علاوه بر این، خوردن تخم مرغ برای صبحانه باعث کاهش وزن بیش از 65 درصد در 8 هفته می شود.

20. غذای خود را ادویه کنید:

فلفل تند و ژالاپنو حاوی ترکیبی به نام کپسایسین هستند که ممکن است باعث افزایش چربی بدن و سوزاندن چربی شود. کپسایسین برای کاهش اشتها و کالری نیز ممکن است. (متلب المزيد: عز از زيره براي لاغري )

21. از پروبیوتیک استفاده کنید:

پروبیوتیک ها باکتری های زنده ای هستند که وقتی خورده شوند فواید سلامتی دارند. آنها می توانند سلامت گوارش و سلامت قلب را بهبود بخشند و حتی به کاهش وزن کمک کنند. مطالعات نشان داده است افرادی که دارای اضافه وزن و چاق هستند نسبت به افراد با وزن طبیعی دارای باکتری های روده متفاوتی هستند که می تواند بر وزن تاثیر بگذارد.

پروبیوتیک ها به باکتری های معده کمک می کنند. آنها همچنین ممکن است جذب چربی در رژیم غذایی را مسدود کنند، در حالی که اشتها و التهاب را کاهش می دهند. در میان تمام باکتری های پروبیوتیک، لاکتوباسیلوس گازری امیدوارکننده ترین اثر را در کاهش وزن نشان می دهد.

برای دیدن مطالب بیشتر به پروفایل ما مراجعه کنید.

22. بس است

. مطالعات نشان داده است افرادی که از خواب محروم هستند در مقایسه با افرادی که خواب کافی دارند 55 درصد چاق تر هستند. این عدد برای کودکان بیشتر است.

إن امر تا حدی به این دیلی است که کاک وسنات دراینی اشتها را ختل می کند و به رازین دایف اشتها می شود.

23- فوریه تلرییا بوهورد

غذاهای غنی از فیبر ممکن است به کاهش وزن کمک کنند.

غذاهایی که حاوی محلول فیبر در آب هستند ممکن است کمک ویژه ای باشند، زیرا این جدید است

منبع : رژیم فیت شو

fitsho.co

Add Comment

Click here to post a comment